firma3

MAKDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa jest firmą rodzinną powstałą w wyniku przekształceń BOTES Sp. z o.o założonej w 1990 roku. Na przestrzeni minionych 25 lat byliśmy obecni w różnych obszarach działalności gospodarczej, ale w końcowym efekcie naszym głównym obszarem działania stała się produkcja taśm opakowaniowych z poliestru. W roku 2019 uruchomiliśmy produkcję nowej linii asortymentowej – folii PET.

Jesteśmy największym w południowo-wschodniej części Polski producentem taśm oraz folii PET z tak bogatym asortymentem. Nasz nowy zakład jest zlokalizowany w Pustkowie koło Dębicy. Potencjał produkcyjny firmy Makdor to linia do produkcji taśm PET, oraz linia do produkcji folii PET.

Linia produkcyjna do taśm pozwala nam na produkcję pełnego asortymentu taśm PET w wymiarach od 9,00 do 25,00 mm szerokości i od 0,50 do 1,27 mm grubości. Podstawowy kolor taśm to kolor zielony, mamy także możliwość produkcji taśm w kolorze czarnym. Inny kolory są dostępne na zamówienie. Jako jedyni w Polsce produkujemy równolegle taśmy na dwóch średnicach wewnętrznych tulei – standardowym ø406 mm oraz specjalnym ø200 mm.

Linia do produkcji folii PET pozwala na produkcję folii o grubościach od 100 mikrometrów do 2 mm i szerokościach do 1000 mm.

Znajdź nas na Facebook!

Jesteśmy największym w południowo-wschodniej części Polski producentem taśm oraz folii PET z tak bogatym asortymentem.