MAKDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa jest firmą rodzinną powstałą w wyniku przekształceń BOTES Sp. z o.o założonej w 1990 roku. Naszą siedzibą są Mazańcowice koło Bielska-Białej. Na przestrzeni minionych 25 lat byliśmy obecni w różnych obszarach działalności gospodarczej, ale w końcowym efekcie naszym głównym obszarem działania stała się produkcja taśm opakowaniowych z poliestru.

Jesteśmy jedynym w regionie śląskim producentem taśm PET z tak bogatym asortymentem i jednocześnie największym w południowo-wschodniej części Polski.

Nasz nowy zakład jest zlokalizowany w Pustkowie koło Dębicy. Nowy zakład pozwoli nam na rozszerzenie oferty o folie PET.

Nasz obecny potencjał to dwie linie, które pozwalają nam na produkcję pełnego asortymentu taśm PET w wymiarach od 9,00 do 19,00 mm szerokości i od 0,50 do 1,27 mm grubości. Nowością na rynku Polskim jest produkcja taśm PET w kolorze niebieskim. Jest to nasz podstawowy kolor, jednakże mamy możliwość produkcji taśm w kolorze zielonym lub czarnym. Każdy inny kolor jest dostępny na zamówienie. Jako jedyni w Polsce produkujemy równolegle taśmy na dwóch średnicach wewnętrznych tulei – standardowym ø406 mm oraz specjalnym ø200 mm. 

Jesteśmy jedynym w regionie śląskim producentem taśm PET z tak bogatym asortymentem i jednocześnie największym w południowo-wschodniej części Polski.