firma3

MAKDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa jest firmą rodzinną powstałą w wyniku przekształceń BOTES Sp. z o.o założonej w 1990 roku. Na przestrzeni minionych 25 lat byliśmy obecni w różnych obszarach działalności gospodarczej, ale w końcowym efekcie naszym głównym obszarem działania stała się produkcja taśm opakowaniowych z poliestru.

Jesteśmy największym w południowo-wschodniej części Polski producentem taśm z tak bogatym asortymentem. Nasz nowy zakład jest zlokalizowany w Pustkowie koło Dębicy. Potencjał produkcyjny firmy Makdor to linia do produkcji taśm PET.

Produkcja taśm pozwala nam na produkcję pełnego asortymentu taśm PET w wymiarach od 9,00 do 25,00 mm szerokości i od 0,50 do 1,27 mm grubości. Podstawowy kolor taśm to kolor zielony, mamy także możliwość produkcji taśm w kolorze czarnym, białym i niebieskim. Inne kolory są dostępne na zamówienie.  Produkujemy równolegle taśmy na dwóch średnicach wewnętrznych tulei – standardowym ø406 mm oraz specjalnym ø200 mm.

Znajdź nas na Facebook!

Jesteśmy największym w południowo-wschodniej części Polski producentem taśm z tak bogatym asortymentem.