Taśmy poliestrowe PET, których jesteśmy producentem mają również zastosowanie w przemyśle ciężkim. Bardzo dobrze sprawdzają się w zabezpieczaniu towarów w czasie składowania. Nasi klienci stosują je w magazynach, sklepach, pakowaniu różnej wielkości towarów.

Ze względu na swoją wysoką wytrzymałość i najwyższą jakość mogą być bardzo długi czas przechowywane nawet w najtrudniejszych warunkach. Promieniowanie UV czy oddziaływanie na nie środków chemicznych nie mają wpływu na ich parametry. Dzięki temu, że są wodoodporne, nie gniją nie zmieniają kształtu, ani nie rdzewieją.

W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy poliestrowe o wymiarach: 9, 12, 15, 16, 19 i 25 mm gładkie i karbowane. W zależności od wielkości towaru, dostępnego miejsca czy narzędzia, możemy wybrać węższą (9mm) lub najszerszą w naszej ofercie (25mm) taśmę.

Produkowane przez firmę Makdor Taśmy poliestrowe MAKSTRAP PET świetnie zabezpieczą pakowanie maszyn, różnego rodzaju zbiorników, drewnianych skrzyń, plastikowych pojemników czy wszelkiego typu urządzeń elektromechanicznych.