Sprzedaż produktów firmy - taśmy i folii PET

Wymagania:

  • Umiejętności handlowe
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Praca w biurze i na terenie kraju;
  • Obsługa dokumentów handlowych;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Realizacja planu sprzedaży;
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do grona pracowników Makdor zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres email: rekrutacja.pustkow@makdor.pl w temacie wpisując Handlowiec.

Planowany termin zatrudnienia: Czerwiec 2020

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. z dnia 25.11.2015 r. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Makdor Sp. z o.o. Sp. K. w Pustkowie 363B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.